Patarėjas pensijų klausimais Norbertas Loosas

Norbertas Loosas

Diplomas-Verwaltungswirtas (FH),
patarėjas pensijoms, registruotas licencijos savininkas.

Gimė 1978 m.
Vyras ir tėvas

Išsilavinimas ir profesinė karjera

Abitur Goethe gimnazijoje Auerbache / Vogtlande.

1999–2002 m .:
socialinės apsaugos teisės studijos, daugiausia dėmesio skiriant pensijų draudimui, taip pat kitai socialinei, administracinei, civilinei ir procesinei teisei Saksonijos administracijos taikomųjų mokslų universitete Meißene, socialinio administravimo ir socialinio draudimo katedroje; Baigė 2002 m., Įgijęs aukštojo netechninio aptarnavimo socialinio draudimo karjeros kvalifikaciją .

Tuo pačiu metu paskirtas administraciniu inspektoriumi stažuotoju (valstybės tarnautoju atšaukiant pareigas), Saksonijos valstybinio draudimo instituto (LVA) darbdaviu.

2006 m. Suteiktas akademinis laipsnis „Diplom-Verwaltungswirt (FH)“ .

2002–2008 m . :
„Sozialverband VdK Bayern“, Kreisverband Dachau, rajono vadovas.

2005 m .: Priėmimas patarėju pensijoms.

2009 m . : pagrindinė patarėjo profesija.

Tolesnė veikla:

Suaugusiųjų mokymo centrų dėstytoja pensijų draudimo tema.

Ankstesnė veikla:

Bavarijos vėžio draugijos Vilniaus psichosocialinio vėžio konsultavimo centro savanoriškas patarėjas socialinės apsaugos klausimais el. V.

Saksonijos administracijos Taikomųjų mokslų universiteto Meißene, Socialinio administravimo ir draudimo katedros dėstytojas.

Savanoriškas darbas Saksonijos valstybinėje socialinių reikalų ministerijoje - valstybinio socialinio administravimo ir pensijų draudimo sričių egzaminų biuras: baigiamųjų egzaminų (karjeros egzamino) rengimas ir taisymas aukštesnio lygio socialinio administravimo / socialinio draudimo tarnyboje, kuri specializuojasi pensijų draudimo srityje.

Narystės:

Federalinės pensijų konsultantų asociacijos narys

Į profesiją

Pensijų konsultantai yra socialinės apsaugos teisės specialistai . Priklausomai nuo jų patvirtinimo ar registracijos apimties, jie gali patarti savo klientams ir atstovauti jiems teisme ir ne teisme . Patarėjas pensijų klausimais iš Vilniaus Norbertas Loosas tvirtinamas be apribojimų.

Pensijų patarėjai buvo priimtas pagal teismų iki birželio 30, 2008 (vadinamasis senų leidimų turėtojus) arba registruota nuo liepos 1, 2008 teikti teisines paslaugas nuo specialių žinių pagrindu. Priėmimas arba registracija reiškia, kad yra patikimumas ir asmeninis tinkamumas profesijai, taip pat pakankama teorinė ir praktinė patirtis. Paprastai norint priimti reikia atlikti kvalifikacijos patikrinimo egzaminą.

Pensijų patarėjai atstovauja savo klientų interesams , jie teikia nepriklausomas pensijų konsultacijas, turinčias didžiausią patirtį.

Pensijų patarėjams taikomi panašūs profesiniai suvaržymai kaip advokatams ir jiems yra privalomas Advokatų darbo apmokėjimo įstatymas.

Pensijų patarėjai yra apdrausti savo darbu . Registracijos institucija reguliariai tikrina, ar yra civilinės atsakomybės draudimas.

Pensijų patarėjai yra konfidencialūs .

Pensijų patarėjas nėra tik pensijų patarėjas
Teisėtai įregistruotas patarėjas pensijų klausimais nėra Vokietijos pensijų draudimo patarėjas ar savivaldybės ar Vilniaus miesto pareigūnas. Šioje įstaigoje dirba įstatymų numatyto pensijų draudimo patarėjai, savivaldybių patarėjai dirba ir paprastai neturi įstatyminio pensijų ar socialinio draudimo specialisto išsilavinimo. Pensijų patarėjas dirba išskirtinai kaip laisvai samdomas asmuo ir atstovauja tik jūsų interesams. Jis taip pat nėra draudimo bendrovės darbuotojas. Deja, saugomas pareigybės pavadinimas dažnai naudojamas neteisingai, o tai gali sukelti painiavą ar sumaištį. Jei kyla abejonių, paklauskite, ar jūsų pensijų patarėjas yra registruotas laisvai samdomas specialistas. Jei jis apsimeta pensijų patarėju be reikiamo leidimo,

Jei norite sužinoti daugiau:

Rašykite man el. Laišką adresu info@penspens.lt , naudokitės žemiau esančiu kontakto lauku arba skambinkite man telefonu +370 5 21 20 886 .

Siųsti el. Laišką tiesiogiai:

Galite naudoti šį kontaktų lauką man išsiųsti pranešimą, net jei neturite jums prieinamos el. Pašto programos.

Prašome likus 6–8 savaitėms iki susitikimo.

Pažymėta informacija su * žvaigždute yra reikalaujama, kad galėčiau jums atsakyti. Geriausia taip pat nurodyti atgalinio ryšio numerį, jei galiu jums paskambinti.

Čia įvedami duomenys bus naudojami tik jūsų užklausai apdoroti. Duomenys neperduodami tretiesiems asmenims. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai privatumo politikoje .

  • Šis laukas naudojamas patvirtinimui ir jo keisti negalima.