Vis dar ten tau!

Mieli klientai,

Aš taip pat norėčiau padėti suvaldyti Koronos krizę, tačiau tuo pat metu būsiu jums prieinamas kaip asmeninis kontaktas, jei turite klausimų apie pensiją, ir pasirūpinsiu jūsų prašymais gauti pensiją. Dabar dar svarbiau suplanuoti perėjimą į pensiją labiau numatant, tinkamai pateikti prašymus dėl invalidumo pensijos ir neleisti praleisti jokių terminų.

pasiekiamumas

Vis tiek galite susisiekti su manimi telefonu (089) 41 20 05 91 ir el. Paštu info@penspens.lt. Geriausia parašyti pranešimą naudodamiesi kontakto lauku

Konsultacijų skyrimas

Jei jums tai įmanoma, džiaugiuosi, jei surengsime konsultaciją telefonu ar „Skype“. Iš anksto aptarsiu su jumis dokumentus, kurių man reikia susipažinti, kuriuos jūs man atsiųsite el. Paštu, faksu, atsisiuntimo nuoroda ar paštu.

Tačiau žinau, kad yra keletas dalykų, kuriuos norėtumėte aptarti su manimi asmeniškai. Dėl šios priežasties nuo gegužės mėnesio ir toliau siūlysiu asmeninius susitikimų susitikimus savo kabinete, kuriuos turėtume susitarti kruopščiai pasvėrus riziką ir tolesnius pokyčius. Jei kyla abejonių, paskyrimą atidedame.

Žinoma, atsiųsiu patvirtinimą dėl susitikimo, kurį galėsite pasiimti su savimi, kai išeisite iš namų. Visų susitikimų metu atkreipiu dėmesį į būtinas higienos priemones, vengiu rankos paspaudimo ir laikausi nustatyto atstumo.

Jei turite peršalimo simptomų arba bendravote su (tikėtina) užkrėstais žmonėmis, aš prašau jūsų likti namuose ir paskirti su manimi jau paskirtus susitikimus arba juos atlikti telefonu. To paties galite tikėtis ir iš manęs.

Terminai

Jei bus laikomasi terminų, bet kada galiu inicijuoti priemones, kad būtų laikomasi terminų; net jei susitikimą rengsime vėliau.

Linkiu jums kuo geriausio šioje išskirtinėje situacijoje, būkite sveiki!

Pagarbiai, jūsų Norbertas Loosas.