II motinų pensija - tik nedaugelis turi dėl to kreiptis atskirai.

Dabar ją gali gauti ir esami pensininkai: motinų pensija II. Kiekvienas, gavęs įstatymu nustatytą pensiją iki 2019 m. Sausio 1 d., Turėtų gauti ex officio, t. Y. Automatinį, maždaug 16 eurų priedą už kiekvieną vaiką, gimusį iki 1992 m. Pirmieji atgaliniai mokėjimai buvo gauti nuo kovo mėnesio, o kartais pinigai yra net sąskaitoje iki pranešimo pašto dėžutėje.

Papildomo mokesčio atskirai prašyti nereikia. Tačiau jei birželio pabaigoje vis dar negavote pranešimo, kaip atsargumo priemonę turėtumėte kreiptis į Vokietijos pensijų draudimo fondą.

Tai pasakytina ir apie tuos, kurių pensija pirmą kartą prasideda 2019 m. Čia motinos pensija turėtų būti įtraukta nuo pat pradžių. Tačiau čia galioja: patikrinkite, ar vaiko auginimo laikotarpis yra užregistruotas 30 mėnesių .

Taikyti reikia retai

Tik viena žmonių grupė turi tapti aktyvi. Jei jau esate sulaukęs įprasto amžiaus (t. Y. Esate vyresnis nei 65 metų), Vokietijoje (arba lygiavertėje užsienio šalyje) auginote bent du vaikus ir dar negavote pensijos, turėtumėte nedelsdami kreiptis dėl pensijos mokėjimo.

Turite klausimų?
Mielai jums patarsiu.

Parašykite man
el. Laišką, kad galėčiau susitarti šiuo adresu: info@penspens.lt ,
naudokitės kontakto lauku arba
paskambinkite man telefonu +370 5 21 20 886 .