kontaktas


Prašome likus 6–8 savaitėms iki susitikimo.

Adresas:

LOOS pensijų konsultacijos Vilnius
A. Jakšto g. 14-6,
LT-01105 Vilnius

„Atelierstraße“ yra priešais Ostbahnhof, už traukinių bėgių. Pagrindiniai žodžiai orientacijai: Werksviertel Mitte, Bulvių muziejus, Pfannigelände, Rytinis meno parkas, Hamberger, Friedenstrasse, Grafinger Strasse, „umadum“ apžvalgos ratas

Biuras yra buvusiame „Pfanni“ bendrovės administracijos pastate „ECKhaus“. Jį galite rasti „ Werksviertel Mitte “ pradžioje (nuoroda atveria išorinę svetainę).

Telefonas ir el. Paštas:

Telefonas: +370 5 21 20 884
Faksas: +370 5 21 20 887
El. Paštas: info@penspens.lt
Tiesioginis pranešimas: Kontaktų laukas

Konsultaciniai susitikimai, asmeniniai susitikimai

Prašome aiškiai nurodyti tik iš anksto susitarus ar paskyrus. Negalime garantuoti spontaniško jūsų prašymo priėmimo. Todėl prašome patys surengti trumpą interviu su mumis, kad mes visada galėtume skirti jums pakankamai laiko.

Vykstu ten:

Vietinis ir tolimas viešasis transportas:

Iš ten pirmiausia sekite ženklus „Išvažiavimo iš Friedenstraße / Werksviertel“ kryptimi, paskui po geležinkelio bėgiais ir iki Friedenstraße. Prie pėsčiųjų perėjos apie 100 metrų į dešinę. Friedenstraße / Grafinger Straße sankryžoje rasite ECKhaus įstrižai kairėje.

Jei atvyksite autobusu, tramvajumi ar metro, pirmiausia susiorientuokite S-Bahn kryptimi.

Arba eikite per įėjimą į trumpalaikių automobilių stovėjimo vietas arba naudokitės įėjimu per Atelierstraße 20 metrų atgal. Portjė tarnyba mielai paaiškins jums tolesnį kelią.

Automobiliu:

Lankytojų stovėjimo vietos yra automobilių saugykloje 3 gamykloje (nuoroda atveria išorinę svetainę), šalia ECKhaus naujojoje Atelierstrasse (patekti per Friedenstrasse - 2,50 euro per valandą ar jos dalį). Iš garažo galite pasiekti ECKhaus virš žemės per šoninį įėjimą. Stovėjimo vietos priešais ECKhaus yra tik trumpalaikės stovėjimo vietos - naudokite jas tik dokumentams pateikti.

Per abu įėjimus galima patekti be kliūčių.