Didesnė pensija? Kompensuokite pensijos išskaitymą.

Pensijų informacija su skaičiuokle pensijų nuolaidos atpirkimui apskaičiuoti

Yra daug būdų, kaip padidinti įstatymų nustatytą pensiją. Vienas iš jų yra „išpirkti“ galimą pensijos nuolaidą, kuri įsigalioja ankstyvo išėjimo į pensiją atveju (paprastai nuo 63 metų). Ši galimybė egzistuoja nuo 50 metų. Mano nuomone, tai ypač naudinga, jei taip galima sutaupyti pajamų mokestį.

Galima išskaičiuoti pensijos atskaitymo kompensaciją

Įmokos į įstatymų numatytą pensijų draudimą yra subsidijuojamos mokesčių tikslais. Atsižvelgiant į ribinį mokesčio tarifą ir sveikatos draudimo statusą, išmoka gali „atsipirkti“ praėjus mažiau nei 14 metų pensijai. Visų pirma, jei gaunamos didesnės pinigų sumos, pavyzdžiui, išeitinė išmoka ar paveldėjimas, įstatyminės pensijos padidinimas turėtų būti svarstomas „daug uždirbančiais metais“. Vadinamoji „po mokesčių deklaracija“ kai kuriais atvejais gali įgauti didelius matmenis - be abejo, tai priklauso ir nuo numatomo ribinio mokesčio tarifo senatvėje.

Kompensacijos sumos dydis

Kiek galiausiai galima sumokėti į įstatymų numatytą pensijų draudimą, pirmiausia priklauso nuo numatomos (ekstrapoliuotos) teisės į pensiją sumos. Iš to apskaičiuojamas pensijos atskaitymas, kuris konvertuojamas į piniginę sumą (tam tikrą grynųjų pinigų vertę). Todėl kiekvienu atskiru atveju yra skirtinga suma, kurią galima sumokėti maksimaliai.

Patarimas neabejotinai turi prasmę

Tai susiję su jūsų pinigais, bet ir su jūsų pensija. Ir kiekvienu atveju svarbu pasverti tokios kompensacijos išmokos privalumus ir trūkumus. Didžiausias argumentas prieš tokį mokėjimą yra tai, kad sumokėta suma nebėra išperkama, perleidžiama ar net paveldima. Pinigai - kalbant paprastai, dingo. Blogiausiu atveju niekas neturi naudos iš didesnės pensijos. Išmokėjimas taip pat gali padidinti pensiją taip, kad nebetinka teisės gauti subsidiją, našlio pensija yra mažesnė ir pan. Tačiau privalumas yra tas, kad, mano nuomone, įstatymų nustatyta pensija yra viena saugiausių investicijų, kuri vis dar gerai apsaugota nuo infliacijos. Primygtinai rekomenduojama gauti išsamią pensijų ir mokesčių konsultaciją.

Šiais metais naudokitės mokesčių taupymu

Šiemet registruojant mokesčius kaip pensijų išlaidas, netrukus turėtų būti pateikta paraiška dėl kompensacijos išmokėjimo (techniškai teisinga: prašymas pateikti informaciją apie įmokos dydį kompensuoti pensijos sumažinimą, jei dėl senatvės būtų prašoma anksčiau laiko gauti pensiją). Tada turėtų veikti, kad vis tiek laiku gausite „priėmimo laišką“. Apdorojimo laikas labai skiriasi.

Mano pasiūlymas jums

  • Patarimai dėl savanoriškų įmokų mokėjimo tikslingumo
  • Laukiamų pensijų ekstrapoliacija mokesčių analizei atlikti
  • Atstovavimas Vokietijos pensijų draudime prašymo pateikimo procese
  • Mokesčių patarėjų rekomendacija
Turite klausimų?
Mielai jums patarsiu.

Parašykite man
el. Laišką, kad galėčiau susitarti šiuo adresu: info@penspens.lt ,
naudokitės kontakto lauku arba
paskambinkite man telefonu +370 5 21 20 886 .