Koronavirusui nerūpi terminai.

Pranešimas apie pensiją 2020 m

Koronavirusui nerūpi terminai. Todėl atminkite, kad paraiška pensijai pateikti laiku, o prieštaravimai ir teisiniai veiksmai pateikiami laiku. Ar jūsų sveikatos draudimo bendrovė paprašė pateikti prašymą dėl reabilitacijos ar pensijos pagal Socialinio kodekso V knygos 51 straipsnį? Šio termino taip pat reikia laikytis.

Tinkamai pateikite pensijų paraiškas

Pagal dabartinį statusą prašymai dėl pensijos turėtų būti pateikiami anksčiau, nei vėliau, nes, mano nuomone, tvarkant gali būti sukaupta neužbaigtų darbų. Pagrindinė pensija, kuri įsigalios nuo 2021 m., Pensijų teikėjams pridėjo daug naštos, o dabar dėl koronaviruso apribojimų dar labiau.

Kreipiantis dėl neįgalumo pensijos šiuo metu yra dar svarbiau, kad jos būtų kuo geriau parengtos. Paprasčia kalba tai reiškia, kad pateikus prašymą, ligos eiga ir gydymas turėtų būti pateikiami kuo išsamiau ir viskas turėtų būti dokumentuota su atitinkamais medicininiais dokumentais. Na, toks pasiūlymas visada turėtų būti parengtas, bet dabar jis dar didesnis. Labai gerai parengta paraiška turi galimybę išvengti įvertinimo, kad būtų galima sutrumpinti važiavimo laiką.

Mano pasiūlymas jums

  • Patarimai dėl perėjimo į pensiją (senatvės pensijos, socialinio draudimo išmokos)
  • Patarimai dėl teisės į invalidumo pensiją, pensijos dėl sumažėjusio uždarbio (taip pat iš privataus draudimo) ir tvarkos
  • Patarimas tinkamu laiku kreiptis dėl šios pensijos
  • Patarimas, kaip dalinę invalidumo pensiją paversti pensija dėl visiškos negalios
  • Paraiška gauti šią pensiją ir paramą kaip visapusiškas ir aktyvus kontaktinis asmuo
  • Atstovavimas valdžios atstovams kaip įgaliotam atstovui; taip pat ir sveikatos draudimų atveju, kai prašoma pagal SGB V 51 straipsnį
Turite klausimų?
Mielai jums patarsiu.

Parašykite man
el. Laišką, kad galėčiau susitarti šiuo adresu: info@penspens.lt ,
naudokitės kontakto lauku arba
paskambinkite man telefonu +370 5 21 20 886 .