Tai pasikeis pensijai nuo 2019-01-01

Pranešimas apie pensiją dėl visiškos negalios

Bundestagas priėmė koalicijos sutartyje paskelbtą pensijų paketą. Be įvairių reglamentų, kuriais siekiama užtikrinti saugumo lygį ir, kita vertus, procentinę įmokų naštą, praktiko požiūriu yra du pagrindiniai pokyčiai. Daugiau apie tai:

„Motinų pensija II“

Pagal tą patį principą, kuris buvo įvestas 2014 m. Liepos 1 d. (Žr. = Čia ), nuo 2019 m. Sausio 1 d. Bus mokamas papildomas vaiko priežiūros atostogų kreditas vaikams, gimusiems iki 1992 m. Sausio 1 d. Esami pensininkai, kuriems jau buvo pripažintas 24-asis vaikų auginimo mėnuo arba kurie jau gavo pašalpą 2014 m., Dabar gaus pusės punkto vienodo dydžio pašalpą, kuri atitinka maždaug 16 eurų bruto. Kaip visada, tas pats pasakytina ir apie tai, kad daugiausia reikia atskaityti įmokas į sveikatos ir ilgalaikės priežiūros draudimą, įskaitant tam tikrą pajamų mokestį.

Praktiškai naudos gaus dauguma naudos gavėjų. Tačiau naudos gaus tik tie, kuriems jau yra pripažintas 24 kalendorinis vaiko priežiūros atostogų mėnuo.

Gerokai didesnės neįgalumo išmokos

Invalidumo pensijos mokamos, jei negalite dirbti bent šešias valandas per dieną, neatsižvelgiant į veiklos rūšį. Skaičiuojant pensijas, visada buvo atsižvelgiama į papildomą laikotarpį. Iš esmės tai yra tam tikra pensijos projekcija tam tikrame amžiuje. Visai neseniai, kai pensija prasidėjo 2018-01-01, šis papildymo laikotarpis buvo pripažintas iki 62/3 (žr. => Čia ).

Jei invalidumo pensija prasidės 2019.01.01, pensija dabar bus „ekstrapoliuojama“ vienu ypu iki 65 ir 8 mėnesių amžiaus. Būsimo pensijos pradžioje šis amžius turėtų būti padidintas iki dabartinio 67 metų amžiaus. Tačiau šiuo metu tai jau yra daugiau nei 3 metai papildomo draudimo laiko, o tai kai kuriais atvejais reiškia daugiau nei 100 eurų daugiau bendrosios pensijos.

Lemiamas faktorius čia dar kartą yra tai, kad tai priklauso nuo pensijos pradžios. Geresnis skaičiavimas įsigalioja tik tuo atveju, jei pensija pirmą kartą pradedama skaičiuoti 2019-01-01. Taigi, jei pensija prasideda atgaline data iki 2019-01-01, išlieka mažiau palankus skaičiavimas.

Tas pats taikoma ir tuo atveju, jei vis dar skiriama ribota invalidumo pensija. Pirmasis pensijos pradžios teisinis statusas visada taikomas apskaičiuojant pensiją. Nauja teisinė padėtis susidaro tik tuo atveju, jei iš tikrųjų nutrūksta pensijos skyrimas.

Mano pasiūlymas jums

  • Patarimai dėl teisės į invalidumo pensiją, pensijos dėl sumažėjusio uždarbio (taip pat iš privataus draudimo) ir tvarkos
  • Patarimas tinkamu laiku kreiptis dėl šios pensijos
  • Patarimas, kaip dalinę invalidumo pensiją paversti pensija dėl visiškos negalios
  • Paraiška gauti šią pensiją ir paramą kaip visapusiškas ir aktyvus kontaktinis asmuo
  • Atstovavimas valdžios atstovams kaip įgaliotam atstovui; taip pat į sveikatos draudimus, jei to prašoma pagal SGB V 51 straipsnį
  • Atstovavimas opozicijoje ir teisminiuose procesuose (socialinis teismas)
Turite klausimų?
Mielai jums patarsiu.

Parašykite man
el. Laišką, kad galėčiau susitarti šiuo adresu: info@penspens.lt ,
naudokitės kontakto lauku arba
paskambinkite man telefonu +370 5 21 20 886 .